Styret i Tormod Skilag

På årsmøtet for Tormod Skilag 22.mars 2018 ble følgende styre valgt:



Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Lars Wadahl 974 00 900 lars.wadahl@gmail.com
Økonomileder/nestleder Kenneth Andersstuen 900 18 422 k.andersstuen@hotmail.com
Sekretær Mona Tarud 907 84 639 mona_tarud@hotmail.com
Kasserer Ingrid Myhre 901 38 699 ingrid.myhre@online.no
Info/medlemsansvarlig Erlend Weikle 995 95 999 weikle@online.no
Gruppeleder langrenn Kim Erik Moen 416 94 888
kim_erik_m@hotmail.com
Gruppeleder hopp/kombinert Even Bekkum 400 60 463bekkjomin@gmail.com
Gruppeleder trim Karen B. Øvreness 977 77 879 kbovreness@gmail.com
Gruppeleder orientering Tove Lillebråten 986 58 765 tove.lillebraten@gmail.com
Gruppeleder skiskyting Åse K. Letrud 473 24 988 ase.letrud@gmail.com

Innmeldingsskjema

Levert av IdrettenOnline